Ze života

Stará & nová předsevzetí

Upřímně, já jsem přesně ten typ člověka, co miluje hecování. Jak od ostatních, tak sama od sebe. A předsevzetí jsou přesně takový druh hecování, který člověka hrotí v lednu/možná v únoru a začnou ho stresovat až v prosinci, kdy je mu to ale více méně jedno, protože je čas Vánoc.

Já si většinou dávala taková nepřesná předsevzetí a jejich „motivace“ mi vydržela někdy ani ne do konce ledna. Loni jsem si je ale vzala daleko víc k srdci a měla je na paměti celý rok.

Jaká předsevzetí to byla?:

 1. Každý den něco jiného – tahle velkolepá a překrásná myšlenka bohužel brzy narazila na realitu tvořenou časem a penězi, a vzhledem k tomu, že se mi ji nedařilo plnit tak, jak jsem si přála, raději jsem od ní ustoupila.
 2. Přečíst 15 knih – 15 knih se mi povedlo ROZEČÍST, ale přečetla jsem bohužel pouze 7.
 3. Dostat se na 20% tělesného tuku – SPLNĚNO!!! Bože já mám takovou radost, že se mi alespoň něco povedlo a díky bohu, že jsem po sobě nechtěla, to na 20% udržet 😀
 4. Jet k moři – ne, ne, opět ne. Stejně jako 2016, ani letos jsme to k moři nezvládli.
 5. Splatit auto – nechápu jak jsem si mohla myslet, že to zvládnu, ale na mou obranu – v té době nebyla jasná operace prsou, takže jsem žádné velké výdaje nepředpokládala.
 6. Dát se zdravotně do kupy a objednat se na prsa – prsa jsem zvládla na 200% 😀 a objednala se na konzultaci-šla na konzultaci-objednala se na operaci a šla na operaci 😀 Co se zdraví týče, tak jsem se rozhoupala a podstoupila „zbytečnou“ laparoskopii a udělala něco pro sebe a prošla skutečným detoxem.
 7. Udělat shyb – Někdy v únoru jsem to krapet přehnala a vyhecovala se, že jestli neudělám shyb do TÝDNE, udělám 1000 dřepů! Asi jsem ve skrytu duše ty dřepy chtěla hecnout a shyb jsem prostě neudělala. A neudělala jsem ho ani do konce roku…. Ostuda, já vím.

 

Takže suma sumárum – dost na prd!

Do letoška jsem si jich dost přenesla a dala si i nové 🙂 Bohužel jsem měla připravené i některé, které jsou bohužel už nesplnitelné. Jako třeba běžet s Vaflí alespoň jedny závody v canicrossu.

Každopádně tady jsou má letošní PŘEDSEVZETÍ:

 1. Přečíst 12 knih (3 mám přečtené už za leden)
 2. Spustit blog – HOTOVO 😀
 3. Splatit auto (cca 40 000kč)
 4. Dopsat e-book/ manuál (o tom až někdy příště)
 5. Udělat shyb (už zase)
 6. Jet k moři – letos prostě jedeme. Tečka.
 7. Začít brát víc vážně intoleranci laktézy a začít víc pečovat o svou pleť.

Opět jich je 7., což je skutečně náhoda a tentokrát věřím, že splním víc než polovinu. Už mám tedy kandidáty, kteří se mi asi nepovedou, ale o to víc budu na sebe pyšná, pokud ano. Loni jsem tomu třeba nevěřila s těma prsama a shybem. A nakonec to alespoň v jedné věci dopadlo NADočekávání.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.