STOP#TABU

Pamatuju si ránu do hlavy a pak jen stažené kalhoty a kalhotky nikde

Stalo se to asi 2 týdny zpět (pozn. Jája – v současné chvíli – datum vydání článku, jsou to více jak dva měsíce), šla jsem pěšky ke koním (jezdím od 4let skoro každodenně a je mi 14let, ale teď mě neměl kdo odvézt a my měli jet plavit koně tak jsem hrozne potřebovala se tam nějak dostat a jelikož nikdo nemohl tak jsem se rozhodla jít ke koním pěšky). Šla jsem po naší ulici a vyšla jsem na hlavní silnici a projelo okolo mě takové staré bílé velké auto, nejdřív jsem si ho nijak nevšímala, ale když okolo mě projelo z každé strany asi po 4.bylo mi to prostě divné, tak jsem zrychlila, myslela jsem ze jsem ho ztratila protože už jsem jo neviděla a tak jsem zatočila na louku přes kterou to vede do lesa a tam je prijezdova cesta ze silnice tak jsem myslela ze bych si to zkrátila, ale stala tam ta dodávka. Nejdřív jsem se tak ohlížela ale nikdo tam nebyl ani v té dodávce, proste nikdo. Šla jsem tedy na tu prijezdovou cestu a procházela jsem okolo té dodávky a ze strany kam jsem neviděla vyšel nějaký muz ( bylo mu tak kolem 30, ale tak nad 35let určitě ne..) a ptal se mě jako jestli neznám cestu do jedné vesnice a byl vcelku milý tak jsem mu popsala cestu docela pochopitelně ale on to pořad nechápal a když jsem mi to řekla tak po 3.a on mi řekl ze mu to vysvětlím cestou a ze si mám nasednout do auta. Řekla jsem ne a začala jsem couvat protože jsem nevěděla co mám dělat a tak trochu mi docházelo o co mu jde … Když jsem začala couvat rychlejš šel za mnou a začal zrychlovat víc a víc, a pak si pamatuju jen ránu do hlavy. Probrala jsem se vedle té lesní cesty a dodávka byla pryč trochu jsem nechapala co se stalo ale pak mi to došlo…měla jsem roztrhání kalhoty napil navlecene a spodní prádlo na neštěstí vůbec… No asi jsem možná i rada ze nevím nebo spis si nepamatuju co se dělo mezi tím….
Nakonec jsem došla ke konim (měla jsem v batohu jezdecké kalhoty tak jsem si je oblékla), protože kdybych se vrátila domu tak by se všichni ptali co se stalo a podobně…
Doteď nechápu co se vlastně stalo a proč jsou někteří lidé takoví jací jsou…

A co následovalo?

Přemluvila jsem slečnu (požádala jí), aby to šla určitě nahlásit, protože takový člověk to udělá určitě zas a možná už to někdy udělal. A navíc, je potřeba aby zjistila, jestli je po zdravotní stránce v pohodě.
A slečně to udělala!!
Což z ní už samo o sobě dělá neuvěřitelnou hrdinku, že ve 14ti letech sebrala koule a šla s tím na policii!
Bohužel, vzhledem k tomu, že to bylo s dvouměsíčním zpožděním, tak policie nenašla žádné pořádné stopy, po kterých by mohla jít. Takže nyní je vyšetřování pozastaveno a v podstatě se čeká, jestli to udělá zas a nebo se objeví nějaké slečny, u kterých se o to pokusil a nebo to i udělal, ale nenahlásily to … Prostě patová situace.
Ale nežijeme v Kriminálce Las Vegas a takhle to v reálném světě ne-funguje 🙁
Co je ale daleko horší je, že tenhle hnusák na slečnu přenesl kapavku. Pohlavně přenosnou chorobu, která když se v čas nezjistí, může způsobit neplodnost a velké zdravotní komplikace.
A tady se to bohužel nechytilo tak v čas, aby se nad tím dalo mávnout rukou. Slečně hrozí neplodnost.
Ve 14ti letech.
Po tom, co na ní neznámý muž zaútočil a znásilnil jí musí ještě žít s myšlenkou, že jí nakazil a ona taky nikdy nemusí mít děti.
A na druhou stranu „může být ráda“, že to přežila – že jí neunesl nebo nezavraždil … Nebo že neměl AIDS… Ale to nejsou věci, kterými se dá utěšovat…
Co si z toho odnést?
Určitě žádost, abyste sdíleli tenhle článek a nebo video, aby se dostal k co nejvíce lidem a vzrostla šance pachatele dopadnout!
A pokud se vám něco podobného stalo, tak neváhejte a už jen pro svoje dobro to nahlaste na policii a ať vám udělají testy na pohlavně přenosné choroby. Protože to jsou věci, které můžete samy ovlivnit. Ne minulost, ale budoucnost. Vaše budoucí zdraví a životy dívek, které by se takovým mužům dostaly do rukou. A ať jsme korektní, tak to samé platí pro chlapce…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.