Sport

Online deníček – #1 zpátky do formy

Ták jsme se s Davčou shodli na tom, že mám špek. Vzhledem k tomu, že ho má on – o čemž víme oba veřejně – bylo vhodné si to přiznat i u mě, byť doposud spíše jen soukromě.

A pravda je, že ho fakt mám a není to nic hezkého. Tak a než tady začne šílená debata že „jakejpak špek“ a „co ty víš o špeku!“, „až budeš mít aspoň 10kilo nadváhu, tak teprve něco říkej!“ – s tímhle mi všichni můžou 😗💋🍑 Já vím, jak se ne-cítím ve svém těle, s čím jsem spokojená a co už je přes čáru. A tak by to měl také každý respektovat. Hau, domluvil jsem.

Ale abych to nezakecávala… Nehodlám tady rozjíždět žádnou kampaň ve stylu „bombíme to s Camu“ atd. Tohle je naše soukromá domácí výzva, ale moc ráda budu s vámi všechno sdílet.

Fáze 1 – moc to nevyšlo

První týden (9.-15.4.) započal měřením, které nás lehce povzbudilo a to jen díky tomu, že jsme se vážili večer před tím a do rána “zhubli“ 2kg😅

Pravidlo číslo jedna = NIKDY se nevažte večer!

Jste zavodnění, najedení a přesně jako my, tak můžete mít klidně až o tři kila navíc.

Takže do prvního týdne jsme se pustili skutečně s vervou a vizí jak budeme jídlo plánovat a vařit dopředu. Já napekla asi 14ks muffinů ke svačinám a připravila první oběd a večeři „do zásoby“.

Pravidlo číslo dvě = nebuďte líní a připravujte si minimálně dvě jídla dopředu (oběd a večeři).

Snídaně nám problém nedělají, vždy je připravuje ten, který nejde se psem😉

Svačiny pak ideálně ovoce/zelenina/jogurt/něco napečeného😉

Zní to extra snadně, ale pak přijde večer😖 A my milujeme zmrzlinu Haagen-Dazs.  Takže odvečer to byla trocha zmrzliny, pak jeden večer popcorn a pak jsem to (s prominutím) totálně posrala, když jsem jela na pátek a sobotu k našim😵 Tam to prostě nejde – nebo tedy, už jsem se tam i párkrát udržela, ale teď bohužel ne🤬

Cvičení? Cvičení…

No, tenhle týden prostě nebyl nejšťastnější. Vzhledem k tomu, že mi klienti zrušili bezmála všechny tréninky, tak jsem do fitka prostě neměla cestu. A vzhledem k tomu, že do fitka mi trvá cesta tam a zpět dvě hodiny, tak se mi nechtělo. Měla jsem dost práce a vyhlídka přerušení na tři hodiny (když pak musím se psem, vařit a bla bla…), mi přišla prostě nemyslitelná. Místo toho jsem využila právě těch vycházek a byla třikrát s Mandlí běhat. Proč ne víckrát? Nu, napadlo mě to až ve čtvrtek 😪😅

Takže – dost na prd🦄

No a výsledky? Řekněme, že dobrý🤗. Půl kila dole oba, u Davči se centimetry nehnuly (jen přes stehna, ale to o pět centimetrů – což je pravděpodobně chyba měření 😄 ) a u mě šel o dva centimetry nahoru pas a o centimetr dolu stehno i zadek. To teda není úplně můj cíl – teda aby šel dolu zadek, stehna můžou😄 . Koukala jsem se, jak jsem na tom byla přede dvěma lety, kdy jsem se vydržela čtyři měsíce přeměřovat a vážit. Nu, v lednu jsem byla celkem cvalík a do března se hezky vypracovala. A pak se to nějak zvrtlo😄, takže nyní, pokud to vyjde stejně, tak na začátku července budu vypadat skvěle a pak se třeba může zase zvrtnout.

Samozřejmě to myslím s nadsázkou 😉 Nechci mít pušpek, ale známe se – léto, Somersby, zmrzlina, grilovačky a jedeš 😄😫

Takže pokud do toho chceš jít s námi, stačí používat hashtag #zpatkydoformy a můžeme se navzájem motivovat🤩

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.