Jídlo

Ochutnáváme Prahu (se psem) – Waf-Waf

Rozhodli jsme se s Davčou si dát opožděného Valentýna pěkně vyžraně ?, takže jsme začali ve vyhlášené blogerské restauraci Waf-Waf.

Mají dvě pobočky – jedna je na Milady Horákové na Letné a druhá je momentálně v rekonstrukci na Bělehradské.

Nabídka

Vybere si zřejmě každý – mají na výběr jak sladké tak slané varianty. Wafle i palačinky ? A navíc vytuněné milkshaky.

Od pondělí do pátku si můžete užít i speciální snídaňové menu, ale my bohužel můžeme jen víkendy, takže to vám musí zrecenzovat někdo jiný?

My jsme se rozhodli dát si jeden sladkou a druhý slanou variantu. David si původně chtěl dát palačinky, ale jakmile si všiml v nabídce BIGWAFa, měl jasno? A já si všimla že pánové před námi si dávali wafli s Monte a já v tu ránu dostala na Monte neskutečnou chuť! Takže jsem si složila svou wafli sama pomocí „udělej si vlastní“ nabídky.

Zvolila jsem wafli + domácí šlehačku + Monte + jahody + oříšky + Ferrero + na doporučení třešňovou marmeládu. Ferrero bych si už příště nedala – vlastně vám tam jen položí ferrero kouli, takže v tom nic extra nevidím.

Taste test

Za mě sladká varianta naprostý nářez! Wafle byla lehká, takže se jí člověk naprosto nepřejedl. Což teda bohužel mi tentokrát troooošku vadilo – ráda bych se tím přejedla (hlavně za ty prachy ?)… Každopádně šlehačka skvělá a jahody taky?

Davidův BIGWAF byl – co se týče „dosytosti“ – naprosto uspokojivý!?Byl to přímo naprostý MASAKR! ? Za Davida prý jediná výtka – čedar nebyl rozteklý, jen nastrouhaný, ale myslím, že jinak to ani nejde.

Každopádně – salát, šunka, slanina, čedar, dvě volská oka a vedle kečup a tatarka. Možná tam byla i rajčata – omlouvám se, že si tím nejsem jistá, ale tak jako tak – je to MASAKR!?

CENY

Za mě jediný problém. Protože sakra – to je fakt masakr! BIGWAF za 189Kč – Davča se jím přejedl a zbylo i trošku na mě, ale pořád je to 189Kč které bych mohla dát za super burger s hranolkama a ten bych si dala každopádně raději. A co se týče mé „udělej si sám“ Wafle – každá přísada za cca 15kč, nezdá se to, ale fakt se to nasčítá. Takže moje wafle stála myslím 160Kč… Suma sumárum – za dva dáte stejně jako v restauraci (podle našich měřítek v lepší restauraci ??) a na to mi to TAK dobré nepřišlo.

Každopádně jsem moc ráda, že jsem si tam zašla a jelikož doma waflovač nemáme, tak jsem si to užila o to víc. Ale vyžívat se ve waflích, tak si pořídím luxusní waflovač a hecnu se k té přípravě ? Ale o tom to samozřejmě není – do restaurací chodíme, abysme si užili něco jiného nebo lepšího, než to, co bysme si udělali doma a nebo so neděláme, protože je to (s prominutím) oser??

A co na to Mandle?

Mandle spokojená. Nebylo tam moc míst, takže jsme museli čekat, až se nějaké uvolní, takže si mohla užít veškerou pozornost všech, co přišli po nás nebo čekali s námi u kasy. Misku s vodou jsem teda nenašla, ale dětský koutek by se Mandli určitě líbil?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.