STOP#TABU, Ze života

Nový projekt – STOPTABU

Po tom, co jsem publikovala první video ohledně znásilnění mi začala chodit spousta příběhů, které byly mnohdy daleko strašlivější, než ten můj.

Většinu času mi z toho bylo skutečně úzko, dost jsem si pobrečela a několikrát se mi až zvednul žaludek. To, kolikrát jsem chodila po bytě a nadávala, to by nespočítal nikdo😅🤯

Už když jsem videa plánovala jsem si pohrávala s myšlenkou na projekt, který by poskytoval oporu a takovou nějakou pomoc holkám (i klukům!), kteří si prošli něčím podobným a nebo zcela jiným, ale báli se to komukoli říct a nesli to na svých zádech jako břímě hanby a studu.

Jakmile jsem videa vydala, věděla jsem že to chci skutečně uskutečnit! Začala jsem tedy vymýšlet název a logo, načež mi došlo že začínám od konce a vrhla jsem se do detailu na myšlenky a účel.

A tak to tu máme!😃

Projekt STOP#TABU má ústřední myšlenku ve sdílení příběhů ostatních žen a dívek a tím jednak vzbudit povědomí o tom, že takové věci se dějí neustále teď a tady …. a také by díky němu dívky/ženy/kluci měli zjistit, že v tom nejsou sami a není rozumné takovou věc dusit v sobě a čekat, že se nějak sama vyřeší. Také proto je jeho mottem: „Příběhy pomáhají“😊

Samozřejmě že každý příběh, který tu zveřejním, je schválen jeho autorkou, může a nemusí být zcela anonymní. Nemusíte se mi bát i nadále posílat vaše příběhy nebo dotazy – pokud mi nedáte výslovný/písemný souhlas, tak nic nezveřejňuji a s nikým to neřeším.

Chci hlavně pomoct, ne vás tím do ničeho nutit nebo stresovat😉Sama vím a poznala jsem na sobě , jak neskutečně člověku pomůže, když se s takovou věcí může svěřit někomu, kdo si prošel něčím podobným a vyslechne ho.

A teď k tomu kde všechno najdete …

Hlavně tedy zřejmě na Instagramu😉 Sice v něm nejsem nijak moc dobrá, ale je to asi nejpopulárnější platforma (včetně YouTube, kde už mě najdete😊) a zároveň je budu sdílet i sem – jednak pokud by byl text dlouhý a musel se na IG sestříhat (což je zřejmě u většiny😅😔) a také proto, abyste měli všechno pěkně při sobě a čitelné i na větší obrazovce😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.