Knihy, Kultura

RECENZE: Jo Nesbo – Sněhulák

Díky bohu za reklamy před filmy v kině!

Nebýt jich, tak se nenadchnu pro tohle luxusní severské drama! Trailer mě uchvátil a byl to zřejmě osud, že jsem se rozhodla si knížku nejprve přečíst, než se podívat na film.

Protože upřímně ten film – to je odpad!!

Co je ale nutno říct ke knize, naprosto mě pohltila. Začetla jsem se do ní – pak jsem ji na jedno odpoledne odložila a na krátko to vypadalo, že ji odložím stejně jako dalších šest rozečtených knih, ale něco mě k ní přitahovalo. Naštěstí následující odpoledne přijel David později domů, tak jsem se uvelebila v ušáku a začala číst.

Naprosto mě to strhlo. Dokonce jsem v průběhu večera dvakrát vtrhla k Davidovi do pracovny a vykládala mu, co se právě stalo. Jeho interest nebyl značný a s nepochopením šel o půlnoci spát. Že prý druhý den musí ráno vstávat.

Pche!

Já musela taky. Ale vyhodnotila jsem za naprosto nezbytné zjistit kdo je vrah! A ačkoli to jsem zjistila cca v půl druhé ráno, neudělala bych to Nesbovi – dočetla jsem to až do úplného konce (který mě btw krapet zklamal).

Takže 3:30 do postele a na 6:30 budíček – to bolelo, ale ne tolik jako ten uřízlej prst Harryho Hola!

Mno, co říct závěrem – do konce týdne jsem objela celou Prahu abych na letgo nakoupila další tři knížky od Nesba, dvě podobné knihy s mrazivými vraždami a jednu jsem si půjčila v knihovně 😀

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.