Ze života

Co očekávat po vysazení antikoncepce?

  1. Okamžitě otěhotníš!

Tak určitě! 😀 O tom už jsme si pověděli v minulém článku – jak jsem strašně rychle a hlavně stoprocentně otěhotněla. Teda – jak mi otěhotněl mozek.

Takže tomu nevěřte – ano, jsou ženy co otěhotní po tom, co zapomenout na antikoncepci den dva a jsoutaky ty, co jí nikdy nebrali a otěhotnět se jim nedaří. Tady hraje roli TOLIK FAKTORŮ, že vám nikdo dopředu nic přesně neřekne ;).

  1. Beďar, kam se podíváš!

Na to jsem se psychicky připravovala a každej den se pořádně studovala v zrcadle. Pak se objevil první a druhej. Ha, je to tady! Výhoda? Budou mi tipovat patnáct let!

Ale ono prdlajs. Zůstalo to u těch dvou, kteří se porůznu přesouvají z dolní části tváře přes nos na čelo a zpátky, ale počet si drží v průměru stejnej. Tedy 2-3.

Kde je to horší jsou záda, tam jsem jak kropenatý vajíčko. Ale tam to štve spíš jen mě (a David doufá, že mu je nechám nípat – což je pro mě extrémní ekl, pro něj slast 😀 😀 ((sorry lásko, je to venku)) 😀 ).

Pokud se to nezlepší do léta a do šatů, tak mě to bude štvát asi víc, ale to je tak všechno. Pro představu – vím, že se mi dělají i po banánu a stejně si ho sem tam dám 😉 Takže na tolik já to hrotím.

UPGRADE: Záda už mám jak měsíční krajinu, ale naštěstí jsem byla obdařena od mala světle chlupatejma bedrama ( jo fuj 😀 , ale jsou naštěstí fakt světloučký a říkám tomu medvídek )

  1. Musíš změnit přítele, přestane ti vonět!

Tak nevim, jestli david taky něco nevysadil, ale pořád si voníme stejně. Takže chlapům doporučuju používat vůni Fahrenheit, protože pak nemůžete své ženě nevonět! 😀 (a prosím značku Dior for money za propagaci 😀 )

Takže tohle je zřejmě taky jen individuální – anebo jsou to babské povídačky.

  1. Budeš nadržená od rána do noci

😀 😀 😀

Nevím, jestli tyhle články nepsal ve velkym David v domnění, že se to třeba pak fakt stane, ale nezabralo to 😀

Jako jo, ten apetit se myslím zlepšil (David rozhodně nesouhlasí 😀 ), ale že bych teď byla na cestě k nymfomanii, tak to fakt ne.

Ani to porno už mě tak nebaví, ale to je spíš tím časovým presem a radostí, že v posteli můžu spát, a ne něco muset.

  1. Sbohem bílé kalhoty

Jako tady je ještě dost brzo, abych soudila, ale zatím je ještě nevyhazuju. Sice jsem měla zpoždění týden a pak to měla o den dva delší, než obvykle, ale to neberu jako tragédii.

Ano, bílé kalhoty si nevezmu ještě tak ten týden a i potom si je budu častěji kontrolovat :D, ale neviděla bych to tak černě 😉 (nebo rudě?). Protože nosit preventivně vložku – tak to jen přes moji mrtvolu! (a kdo dáte mojí mrtvole vložku, tak vás budu strašit! A že já to umím!!)

Doplněno po dalším měsíci – měla jsem z-prdele-kliku, protože jsem si ráno rozmyslela bílí kalhoty 4 dny před tím, kdy jsem to měla dostat, a vzala si kalíšek, prtoože jsem cítila mííírnou bolest břicha. A ejhle – dobře sem udělala!

  1. Příprava na menopauzu

Návaly horka, změna krevního tlaku, štítná žláza se zlepší/ zhorší… 😀 achjo, fakt co informační blog, to poklad. K tomu asi jen stručně – pokud chcete vysadit antikoncepci, tak se nenechte něčím strašit a udělejte to. Co se má stát – stane se a tím, že budete plašit dopředu, nic nezměníte.

Jak se tedy chránit?

Počítat plodní a neplodné dny (technika známá také jako „ruská ruleta“), kondomy (a všichni muži jásají), pesary (nevíte co to je? Já to vím jen díky seriálu Odložené případy 😀 ), spermicidy a kvanta dalších možností. Je jich spousta – spousta aplikací, spousta přípravků a je fajn si spočítat, na kolik vás pak ten jeden sex vyjde – protože co si budeme, je na nic mít na to chuť a nemít prachy na kondomy.

BTW: Víte, že existují i ženské kondomy? To jsem objevila díky velkému „přehledu metod antikoncepce“ .

Nevím, jestli bych do toho šla, ale vážně zvažuji spermicid v kombinaci s plodnými a neplodnými dny.
Ještě uvidím 😉
PS: Stránku vibratory.net vřele doporučuju – super psané články a o sexypedii tu ještě ode mě určitě uslyšíte 😀

Poslední bod

Ale poslední bod by měl být: začneš řešit, jestli vůbec můžeš otěhotnět. A to není sranda. Chci to probrat v dalším článku (sorry hoši, že tohle jsou témata, která vás asi určitě nezajímaj). Protože já přesně byla ta holka, která hlásala že děti nikdy a teď mě děsí představa, že mi doktorka řekne #sorryjako, aspoň máte psa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.