Online deníček, Ze života

Z fitka do kanclu – 2. týden

Code mode?!

Tak jsem si tak vesele chodila do práce slušně oblékaná a cítila se skvěle! Jeden den sukně, pak džíny a halenka, kabátek a podpatky. Supr čupr.

V úterý u šéfové na poradě, pohoda jazz. Ve čtvrtek jsme si povídali v kanclu a kolegové mi vyprávějí, jak se bývalý kolega natajňačku převlékal vrohu u skříně, protože si vzal džíny a šéfová přišla nečekaně do práce.😅 Tak jsem se tak podivila a říkám – „my tu máme nařízený code mode?“

Samozřejmě, ale není nijak striktní. Jen džíny šéfová naprosto nesnáší… A co měla poslední tři dny Jája na sobě? Džíny!🤦‍♀️ Samozřejmě nijak odrbané, vkusné a super se hodící k outfitu, ale džíny.

No co vám budu povídat, cejtila sem se jako kokos. Musím se co nejdřív dostat do sekáčů, abych nakoupila sukně a nějaké cardigany či tak něco😀

Pravidelná pracovní doba

Bože díky, díky, díky za to! Ano, chodím jen na šest hodin – 9-15, ale je to pecka. Konečně mám řád, konečně mám pracovní stůl, kde skutečně pracuju a není to odkadiště papírů u nás v pracovně.

Když podnikáte sami na sebe a nemáte řád a super time management, tak se plácáte v blátě. Děláte jen to, co hoří a co je nejnutnější a většinu času se řídíte náladou.

A teď – teď mám přesně danou práci, přesně danou pracovní dobu a jsem šťastná. Strašně moc mi to vyhovuje- je to obří změna a přesně ta změna, kterou jsem potřebovala. Takže si nenechte nakukat z nějakých mouder a motivačních keců, že pouze ovce je zaměstnaná a vlk se řídí sám. Můžete být zaměstananí a stále mít svou hlavu, svou vůli a seberealizovat se mimo práci.

A to okolo?

Už jsem si tak nějak zvykla na tu pravidelnost a jak k tomu teď přidám i „to okolo“? V pohodě!

Zjistila jsem, že je pro mě daleko lepší stihnout toho co nejvíc před prací, protože po práci mě čeká další práce, projekt, maily, Mandle, David … Takže sport = ráno.

Plavání – pecka!🙌. O tom máte článek zde🧜‍♀️.

Fitko? Koupila jsem si deset vstupů do fitness Vagon, protože to mám dvě minuty od práce – je to malé stařičké fitko, ale neva😊. V pátek jsem se tam „zřídila“ tak, že mě ještě v neděli bolí svaly, o kterých jsem letos ještě nevěděla😅.

Ale co se trénování týká, o tom až v dalším článku 😉

Víkend – nová láska🥰

Doposud to bylo tak, že jsem dělala Po-Ne podle toho, kdy byly tréninky, maily, schůzky, kancl… Takže obvykle pracovní víkendy, nebo víkendové výčitky. Ale konečně zažívám, co je to těšit se na pátek – těšit se na víkendové ráno a plánovat, co podnikneme, nebo si jen užívat nic nedělání. A je to super😊 Pokud neděláte práci, kterou nesnášíte (což minimálně 80% lidí fakt nemusí), tak i ty pondělky nemusí být tak hrozné🤗

Tenhle týden bude skutečná výzva – přijdou nové úkoly a dva dny budu mít na starost i všechny telefony. Mám k tomu obří respekt a docela i strach (byla bych blázen, kdybych neměla), ale zároveň se na to těším. Alespoň se pořádně otrkám😎

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *