Ze života

Když je všechno špatně…

Tohle píšu už potřetí a to i přesto, že mám ještě kopu práce, kterou jsem za včerejšek nezvládla.

A to proto, že jsem se celé odpoledne snažila přijít na to, proč se blog sesypal. A nepřišla jsem na to. Není to žádné překvapení, protože já kódování naprosto nerozumím – nehrabu se v tom a nechápu, jak se tam tedy něco mohlo podělat.

Takže jsem z toho byla naprosto vyřízená, protože mi na tomhle blogu skutečně hodně záleží- baví mě to, baví mě psát a byla jsem TAK ráda, že jsem to konečně spustila. K neštěstí z toho, že spadl přidejte fakt, že jsem opět po týdnu nemocná, s periodou a pořád denně brečím. Takže hromádka neštěstí.

K tomu přišel šťastný David a temnota se šířila a vlastně ho naštvala. Naštvalo ho, že nesdílím jeho štěstí a navíc si myslel, že jsem na tom blogu prostě něco musela pokazit já. Takže BUM! Temnota – hádka – řev – řev – řev. No prostě jsem bouchla. Jsem cholerik a ačkoli bouchnu jako atomovka, brzo je klid.  A David se neurazil, byl naštvanej, ale to je všechno. A dneska – dneska to obnovil! Nevím jestli sám a nebo mu pomohl někdo v práci (jestli Ondra – tak díky moc Ondro!!), ale udělal to pro mě i přesto, že má teď skluz se svojí prací. Udělal to, protože vím jak moc mi na tom záleží (asi i z té omluvné zprávy, kterou jsem mu psala), ale udělal to pro mě a vyšlo to <3

Takže díky moc lásko, vím že si to přečteš a chci aby to četlo víc lidí. Ať vědí, stejně jako já, jak moc skvělý jsi. (Ale zálusk si nedělejte – mám prsa, humor a zase zhubnu 😀 😀 )

No a ještě jednou se moc omlouvám, že jste se nemohli dostat na blog – je mi to trapné, ale bohužel s tím zpětně nic nespravím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *