Ze života

Jak moc different je Different?

Jak moc? Hodně! 😃

Když jsem dostala možnost spolupráce s tímhle internetovým e-shopem, byla jsem naprosto nadšená! Protože je to konečně něco mimo sport a útulky a sexuální násilí a je to móda. A já módě prd rozumím😅. Tedy – mám za to, že módě skutečně rozumí jen málo lidí a zbytek si na to buď hraje a nebo přiznává, že „ví, že nic neví“. A to je podle mě okej😊.

Takže jsem se fakt tímhle webem prošťourala a jdeme na to! Konečně máte šanci nahlédnout do toho, co se mi líbí a co bych si (a půlku z toho „jsem si“) koupila🤑

1. Calvin Klein plavky

Proč? Protože na první pohled to vypadá jako šerpa Miss😃 A je jedno, že vy/já

nevypadáme jako Miss, ty plavky to nezajímá a stejně nás tak budou prezentovat💁‍♀️Vezměme si z nich příklad😃😍.

Celkově musím říct, že mě plavky od Calvina Kleina dost překvapily. Jsou sportovní a zároveň elegantní a ten materiál nevypadá, že by se po druhé návštěvě moře a bazénu razpadl😉

 

 

2. Desigual svetr

Ve mně Desigual vždycky budil smíšené pocity – jak by řekl David: „indiánky ve městě„😅Ale poslední dobou musím říct, že se mi jejich kousky líbí víc a víc. Tedy ne celá kolekce, ale taky ne jeden kabát z celého krámu. A tenhle svetr mě něčím naprosto okouzlil. Možná proto, že není úplně šílený a podivný, ale je jiný – a to je super😊

 

 

 

 

 

 

3. Crossbody klasika od Tommyho

Já jsem na kabelky strašnej neandrtálec. Jsem ten styl nakupujícího, kterej uvidí věc (v mém případě kabelku či boty), která se mu strašně líbí a strašně ji potřebuje a tak si ji koupí. A doma zjistí, že se mu k ničemu, ale naprosto a zcela k ničemu nehodí!

Tohle má ale Tommy Hilfiger super vyřešeno a ano, tohle bude určitě věc, kterou si plánuju pořídit ( a taky plánuju, že mi na ní přispěje i David 😅🤗). Je to totiž UNISEX, takže se může drahá polovička taky obětovat a chvíli jí nést (nebo snadněji sladit s outfitem) a hodí se takřka ke všemu! A to se sakra počítá😀

 

 

4. Koupelnová láska

Pro kohokoli, kdo řeší Instagram a cestuje a selfíčkuje – toto je „must-have“ ke koupelnovým selfíčkům!

Já si tuhle taštičku naprosto zamilovala a nestát 750Kč, tak už jí mám. Jako ano – já vím, že by se cena neměla TOLIK řešit, ale u věcí, které teď vlastně nepotřebuju, jí prostě řeším a řešit asi budu. Ale pokud byste mi někdo chtěli udělat radost, tak prosím crossbody od Hilfingera😀 a pak tuhle taštičku✌️.

PS: V podstatě čímkoli od Disaster mi uděláte radost (jen lamy moc nemusím – přijde mi všude pře-lamováno😉)

 

5. Pásek Desigual

Další kousek od Desigualu a myslím, že k prvnímu svetru by se super hodil (a pokud nehodil, tak alespoň vidíte, jak málo toho vím o módě😅). Je super – je šílený ale přitom vkusný. Je barevný, ale přitom černý.

Je vše, co byste mohli po pásku chtít😉

 

 

 

 

 

6. Sen malé Jájy

Já jsem jako malá milovala deníčky. Psala jsem si je pravidelně každý rok. Někdy se na to vykašlala na měsíc, dva nebo půl roku, ale psala jsem je. A pokaždé v prosinci, v lednu a nebo k narozeninám (pokud jsem měla ten prosincový už popsaný 😅). A v našich papírnictvích je ten výběr TAK omezený. Teď už se tedy dají najít hezké kousky, ale jsou buďto vyloženě dospělé (a drahé!) a nebo infantilní. Tyhle od Santoro jsou krásné jak pro dítě, tak pro dospělého (nebo dospělé dítě jako jsem já😀). A možnost mít ho na klíček? K nezaplacení!

 

 

 

 

7. Láska

Nemám ráda Dumba. Jo, i takovej člověk existuje. Jako malá jsem ho neviděla a vyhýbala jsem se mu až do pětadvaceti. A štve mě, že sem se nechala ukecat – slzy, hněv – velký špatný. Takže od té doby mám problém s motivy slonů, kteří mi ho připomínají.

No a proto jsem si objednala tuhle taštičku😅. Je to možná divný, protože by to ve mně „mělo evokovat“ toho Dumba, ale fakt ne. Mám z toho příjemný pocit. Je to decentně roztomilé a jen lehoučce infantilní. Je to věc, kterou bych klidně vytáhla na lyžáku – není to machrovina ale ani blbina. Je to skvělý!

A za tu cenu ze Santoro to ani nikoho nezruinuje😍

 

 

8. Když nevíte co za dárek pro šéfa či kolegyni

Nevím jak vycházíte se svým šéfem či šéfkou, ale pokud dobře (nebo chcete, aby dobře😅), tak si každé Vánoce a narozeniny lámete hlavu s tím, co mu/jí zase dáte. Když řekne, že má rád/a čokoládu, má po Vánocích cukrovku a když že hodinky, má zaměstnance namizině😄. Takže tohle – to je super. Ne pro každýho (jsou tací, které by to mohlo urazit😪), ale vtipná utěrka je prostě fajne🤩. Takže jo, je potřeba vědět o nich aspoň něco, ale nápad je to dobrej a na Butter King toho ještě najdete spoustu!

 

 

 

 

 

 

9. Ach ta vůně!

Se mnou je to – co se týče (nejen) vůně – jako na horské dráze. Jsou období, kdy bych doma zapalovala svíčku pořád a jsou dny, kdy mě každá vůně „navíc“ zcela irituje.

Parfémy mám ráda těžší, intenzivnější, ale vůně do bytu a auta zase lehčí – podkresové. Co se naprosto zboňuju, jsou vůně, které mám přímo s něčím spojené, nebo které jsou“divný“. Takže vůně čerstvě vypraného prádla, dřeva, lesa – to je moje láska. Ještě chybí vůně knížek (ačkoli to by asi nebylo ono – to čichání k nim ten zážitek dotváří). No a vůně kůže? Ohohoho, to je bomba! Navíc do auta je to ideální umístění – neurazí to chlapa ani ženskou (doufám, že se vegani neurazí) a dokreslí to pocit z jízdy a luxusu. Takže pokud máte takovou skořápku, jako já, tak se najednou můžete cítit jak ve Ferrari. Teda aspoň váš nos 😂 🤣. A Yankee candle asi není třeba představovat😉.

 

 

10. Totálně different

Nedá mi to, abych si na závěr z něčeho neudělala srandu. Protože tohle, to je geniální nápad, kterej přece nelze nekoupit🤣. Jsem možná módní buran, ale jak tohle vzniká je mi naprosto jasný. Já už jsem takové tenisky totiž dávno vytvořila. Rozpadala se mi bota – tedy konkrétně se mi odchlipovala podrážka – a na táboře fakt nebyla možnost sjet si pro nové. Tak mi dali gapu a oblep si je. Vaolá, vytvořila jsem si boty za tři litry (tedy až na to, že už byly celkem jeté😅). A od té dobyuž jsem to párkrát viděla i na ulici, ale nenapadlo mě, že jsou ty lidi vlastně strašně módní.

 


 

Suma sumárum – za mě je jednoznačně super, být „different“, ale hlavní je se v tom oblečení a doplňcích cítit fajn. Nekupovat věci, které máme pocit že MUSÍME mít doma, jinak nejsme dostatečně in.

Ale za mě jednoznačně Santoro, Tommy Hilfiger, Calvin Klein a Disaster jsou značky,

 které si v mém šatníku a bytě najdou místo🙌


PS: Tohle tričko pořizuju tátovi k narozeninám! 🤩🤣Objevila jsem ho až po vydání článku a protože sem líná, ho celý přepisovat, máte to tu jako bonus. A pokud nevíte, na co tričko odkazuje, tak vám sem dávám ještě video, kde naleznete vysvětlení. Dokonce zvažuju, že bych si ho pořídila taky, protože to je jednoduše geniální!!!

Je to přímo od Different design a fakt klobouk dolů🙌

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *