Ze života

Nový pomocník pro pejskaře

Dogcitylife

Upřímně jsem na tenhle portál narazila naprosto nááhodou, když na mě vyskočilo upozornění na novou událost na Facebooku (což vzhledem k tomu, že na Facebook moc nelezu je dost zázrak?).

O co jde?

Jedná se o portál pro všechny pražské pejskaře, kteří chtějí brát své miláčky co nejvíce s sebou a dopřát nejen sobě, ale i jim. Najdete tam kavárny, restaurace, bary i hotely a speciálně pro miláčky psí hřiště a potřeby. Můžete si nastavit vzdálenost která vás zajímá a další benefity.

Co tam najdete?

Nejsou tam určitě všechny restaurace a kavárny, kde vás přivítají i s vaším čtyřnohým miláčkem, ale je jich tam dost a pro nás to byla milá inspirace. Stejně jako psí hřiště. Naším dalším cílem je Coffeepark, kde mají přímo nabídku i pro pejsky.

Vyzkoušeno

Zatím jsme vyzkoušeli jen Waf-Waf a my jsme si to maximálně užili. Misku s vodou ani pelíšek jsme neviděli, ale i tak, se nám to moc líbilo.

Stejně tak jsme předloni byli na psím hřišti ve Strašnicích. Na fotkách na dogcitylife je tedy daleko hezčí, než co si pamatuju, ale třeba ho dali za tu dobu dokupy☺

Zlepšení

Doufám, že časem přibude daleko víc míst a restaurací a i psích potřeb jako je například Zoo ve Dvoře, protože to je podle mě nejlepší petshop, jaký v Praze je. Hehe, teď to tak čtu a vypadá to, jakobych dělala obojímu reklamu, ale věřte mi – nedělám, nikdo mi neplatí (ale klidně můžete?) a jde o můj názor a postřeh?

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *