STOP#TABU

Lilo ze mě krve, jak z prasete

Bylo mi jedenáct, když to všechno začalo…. Doma jsem nikdy snad neměla zázemí, které by mělo normální dítě mít. Rodiče si mě přehazovali, jako horkou bramboru. Prošla jsem si anorexii a řezáním a snad všude, kam jsem přišla byla jsem šikanovaná… Moje máma zpronevěřila 2 milion korun, ale to sem teď asi nepatří.
Vždycky jsem si přišla inteligentnější, než moji vrstevníci, a tak jsem se bavila se staršími. Jednou jsem jela na tábor… poznala tam kluka, kterému bylo 18.  Bavili jsem se spolu dlouho a vlastně do teď bavíme… Bylo mi samozřejme pod 15, ale vytáhl ze mě fotky… uměl se mnou nádherně manipulovat.  Byla jsem do něj zabouchlá do nedávna, ale přesto jsem si našla přítele, líbila se mi ta pozornost… Jenže ten vztah byl celý špatně a měla jsem to poznat. Od začátku na to strašně spěchal, jenže já byla panna. Jednou, když jsme spolu byli venku, prostě mi strčil ruku do kalhotek a no víš… byl najednou celý od krve a mě to strašně bolelo, pohádali jsme se, ale neskončilo to tím. Snad o měsíc později se se mnou chtěl vyspat. Ze začátku byl něžnej, jenže pak prostě přitlačil (na jednu stranu chápu, byl nadrženej) a lilo ze mě krve, jak z prasete… ostrá tupá bolest, snad nejhorší, co jsem kdy zažila… chtěla jsem přestat, šla se umýt a on taky. Po půl hodině ale začal znovu, položil mě na postel a už se mě ani neptal. Bolelo to, šíleně to bolelo. Bez kondomu, nebyl něžnej, prostě to udělal a já brečela. Takhle jsem spolu měli „sex“ ještě 2x a to nemluvím o orálu, kdy mě dusil skoro do omdlení a držel mě tak, abych se nemohla bránit, nedělala jsem to ráda, ale bála jsem se, že mě nechá a to jsem k němu nic necítila. Jenže pak se stalo něco, co jsem nečekala… Nazval mě „tunel Blanka“… prej jsem na něj moc široká. Začal mi zakazovat kamarádky, kamarády, veškeré aktivity, pomale mi bránil se i učit. Rozešla jsem se s ním a on mě 2 měsíce po rozchodu sledoval, boural se mi do účtů a do dnes mě obtežuje pomocí sms a sociálních sítích.
Omlouvám se za chyby píšu to se slzama v očích..

Co k tomu dodat?

Strašný je, že takovýhle lidi fakt existujou a považují to za normální. Lidi co si neváží svého partnera, mají ho/jí jen na sex a není jim proti srsti je takhle ponižovat, omezovat a šikanovat.

Je super, že se s ním dokázala sama rozejít, protože bohužel ne vždycky se z toho „oběť“ dokáže dostat sama. Jak se zbavit neustálého obtěžování – jedině pohrozením policiín nebo je rovnou kontaktovat za obtěžující chování a stalking.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *