Fitko

Koho můžete ve fitku potkat?

Shrňme si to do 5ti skupin lidí

  1. Vodníci

Mají neustále mokré šosy a jsou za nimi všude louže. Pokud se chystáte po vodníkovi na dřepy nebo lavičku, na které dělal rozpažky, vezměte si raději mop. Většina vodníků svou potopu nevidí, takže ji řešit nebudou. V letních měsících si pravděpodobně chodí máchat trička do rybníka, nemějte jim to za zlé – nechceme aby nám vyhynuli! Nebo snad chceme?

  1. Demoliční četa

Zaručeně je poznáte podle obřích sluchátek, která nutně potřebují, protože už musejí být hluší. Ať chcete nebo ne, v jejich blízkosti budete poslouchat to co oni. I když se ale budete pohybovat na druhé straně fitka, dají vám o sobě vědět. Je jedno co právě zvedají, všechno po poslední serii letí s pořádným práskem na zem.

  1. Dokumentaristky

Poslední dobou vzniká nesmírný počet filmů odehrávajících se ve fitnes centrech! Obvykle jsou v hlavní roli krásné fitnessky s líčením do divadla a absencí svrchní části oblečení. Dokumenty musí být skutečně obsáhlé, vzhledem k počtu fotek, kolik se během návštěvy nafotí! Naštěstí pro vás se nemusíte bát že vám budou dlouho zabírat stroj – všude se vyfotí, možná něco natočí a jde se dál. Čas jsou prachy, tak je hlavně nezdržujte!

  1. Komentátoři

Za „upovídané“ se považuje spousta lidí, ale spousta lidí považuje ty, kteří si povídají sami pro sebe za blázny. Ve fitku to vidíme jinak, můžete si počítat opakování, můžete si zanadávat. Komentátor ale každý cvik hlasitě odpočítává a povzbuzuje se! Jsem pro udělat seznamku pro komentátory, aby si našli parťáka, který je bude hecovat místo nich a poněkud méně otravně.

  1. Nudisti

Bohužel žádné fitko pro ně není, tak musejí svou krásnou kůži ukazovat i jinde. Jsou cviky, které si o to přímo říkají a jsou takové, při kterých si musíte dát sakra pozor, kam koukáte. Nudistky poznáte podle hluuubokých výstřihů a průsvitných přilnavých legínů. Nudisty naopak podle volných kraťasů, která často nedosáhnou na kolena. Ačkoli nudistky si najdou své pozorovatele ať se jim to líbí nebo ne, nudisté už takový kladný ohlas nemají a když jim při protahování něco vykoukne slinu nikdo neutírá. Ovšem kvůli nudistkám je cvičení značně obtížné a nebezpečné, protože vaše oči jsou stále připíchlé jinde než na činkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *